قدم به بازار خرید تجهیزات گلخانه ای که بگذارید با خیل عظیمی از برندهای متفاوت روبرو می شوید. تشخیص اینکه کدام برند از کیفیت بالایی برخوردار است کار دشواری ست که از عهده ی هر فرد آماتوری بر نخواهد آمد. حتی حرفه ای ترین ها هم گاهی اوقات نمی توانند از بین انواع برندها بهترین برند را انتخاب کنند. در مورد خرید پی اچ متر آب این موضوع حساسیت بالاتری پیدا می کند. چرا که دقت و کیفیت پایین این تجهیز می تواند سلامت گیاهان شما را به سادگی تهدید کند. پی اچ متر آب مارک هانا یکی از بهترین برندهای پی اچ متر آب می باشد که در فروشگاه تهران گرولایت آماده ی فروش و عرضه می باشد. کارشناسان این مجموعه بعد از تحقیقات فراوان و بررسی های کمی و کیفی بهترین برند پی اچ متر آب را برای شما عزیزان فراهم آورده اند. اگر می خواهید با پی اچ متر آب مارک هانا و کارایی عالی آن بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

ضد آب بودن پی اچ متر آب مارک هانا

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد پی اچ متر آب باید به آن دقت داشت محافظت از آن در برابر آسیب های محیطی می باشد که در فضای گلخانه ممکن است رخ دهد. غوطه خوردن ناگهانی پی اچ متر درون آب می تواند یکی از اتفاقات شایعی باشد که در گلخانه رخ می دهد. سنجش پی اچ آب از جمله کارهایی ست که باید به طور مداوم در گلخانه انجام شود. پیش از اینکه گیاهان را آبیاری نمایید بایستی پی اچ آب مورد نظر را مورد سنجش قرار دهید تا از کیفیت آن و میزان مواد مغذی محلول در آب مطلع شوید. غوطه ور شدن ناگهانی پی اچ متر در آب ممکن است آسیب هایی به پی اچ متر وارد کند. اما پی اچ متر آب مارک هانا دارای ساختاری کاملا ضد آب می باشد و در برابر محیط های مرطوب مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

سنجش بازه ی کامل از اسیدیته آب توسط پی اچ متر آب مارک هانا

پی اچ متر آب مارک هانا این قابلیت را دارد که بازه ای کامل از اسیدیته آب را اندازه گیری کند. این میزان در قلمرو 0 تا 14 قرار دارد. بنابراین با استفاده از پی اچ متر آب مارک هانا به راحتی می توانید متوجه میزان اسیدیته آب مورد نظر شوید و سختی آن را بسنجید.

کالیبراسیون ساده پی اچ متر آب مارک هانا

هرگز این نکته را فراموش نکنید که پیش از استفاده از پی اچ متر آب باید آن را کالیبره نمایید. این کار توسط محلول های بافر که همراه پی اچ متر آب مارک هانا عرضه می شود صورت خواهد پذیرفت. شما می توانید کالیبراسیون پی اچ متر هانا را به سادگی و تنها در عرض چند دقیقه طبق دستورالعمل انجام دهید. به عبارتی فرآیند کالیبراسیون پی اچ متر آب مارک هانا به صورت خودکار انجام می شود.

دقت بالای پی اچ متر آب مارک هانا

دقت پی اچ مترهای آب موجود در بازار متفاوت می باشد. دقت پایین یک پی اچ متر می تواند به قیمت نابودی گیاه شما تمام شود. بنابراین صرفا به خاطر قیمت پایین یک پی اچ متر سراغ خرید آن نروید و دقت آن را مد نظر قرار دهید. پی اچ متر آب مارک هانا یک دهم می باشد و این یعنی سنجش پی اچ آب توسط دستگاه تنها با تلرانس یک دهم صورت می پذیرد که مقدار بسیار ناچیزی می باشد و در نتیجه ی کار تفاوتی ایجاد نخواهد کرد.

دقت این دستگاه در مورد اندازه گیری دما نیز دقت بالایی است بنابراین می توانید با خیال راحت به نتایج حاصل شده از پی اچ متر آب مارک هانا استناد کنید.

بررسی میزان شارژ دستگاه حین روشن شدن

طول عمر مفید باتری پی اچ متر آب مارک هانا حدود 1000 ساعت می باشد که مقدار قابل توجهی است. برای اینکه در مواقع حساس و ضروری با مشکل مواجه نشوید می توانید میزان شارژ باتری را در هنگام روشن شدن پی اچ مترمشاهده کنید.

نتیجه گیری

چنانچه در دنیای برندهای مختلف تجهیزات گلخانه ای بالاخص پی اچ متر آب گیر افتاده اید و نمی دانید که کدام برند می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد توصیه ما به شما خرید پی اچ متر آب مارک هانا است. این دستگاه با طول عمر بالا و مقاومت و ماندگاری قابل توجه می تواند با دقت زیادی پی اچ آب را مورد سنجش قرار دهد و چراغ راه شما برای اتخاذ تصمیمات حیاتی در راستای حفظ سلامتی گیاهان تان باشد. چنانچه قصد خرید پی اچ متر آب مارک هانا را دارید می توانید از طریق فروشگاه آنلاین تهران گرولایت اقدام کنید.