اگر جزو افرادی هستید که میخواهید همه چیز در کسب و کار شما طبق روال پیش برود و هیچ خطری آن را تهدید نکند باید سعی در این داشته باشید تا شرایط و تجهیزات لازم برای این امر را مهیا سازید.خرید تجهیزات گلخانه ای آن هم با برندهای معتبر یکی از مواردی است که شما باید در لیست کارهای خود در اولویت قرار دهید. بدون وجود فیلتر کربن نه تنها گیاهان بلکه شما نیز در فضای گلخانه نمی توانید ثانیه ای نفس بکشید. اگر باور ندارید امتحان کنید! امتحانش مجانی است! فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا یکی از قوی ترین و بهترین فیلترهای کربن هوا در بازار می باشد که خرید آن برای هر گلخانه داری واجب است.

انواع فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا در تهران گرولایت

انواع مختلفی از فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا در فروشگاه آنلاین تهران گرولایت موجود می باشد. انواع 80 سانتی متری، 70 سانتی متری، 50 سانتی متری، 40 سانتی متری و 30 سانتی متری این فیلتر کربن را می توانید در فروشگاه تهران گرولایت خریداری کنید. اما تفاوت این فیلترهای کربن در چیست؟ واضح و بدیهی است که تفاوت این فیلتر های کربن در ابعاد آن ها می باشد. شما بایستی با توجه به ابعاد گلخانه نوع مناسبی از فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا را خریداری کنید. هرچه وسعت گلخانه شما کوچکتر باشد به نوع کوچکتری از این فیلتر کربن احتیاج دارید.

ابعادفیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا روی مقدار جذب یون توسط این فیلتر کربن هوا تاثیرگذار می باشد. هرچه ابعاد فیلتر کربن بزرگتر می شود مقدار جذب یون ها و پاتوژن ها نیز افزایش پیدا می کند.

ویژگی مشترکی که در بین انواع این فیلترهای کربن وجود دارد ضخامت 1.5 اینچی لایه کربن، حداکثر دمای قابل تحمل 700 درجه و عملکرد مناسب آن ها در دمای منفی 30 تا 100 درجه سانتیگراد می باشد. لازم به ذکر است که پایه ی تمامی جنس لایه کربنی فیلتر کربن ها از زغال سنگ تشکیل شده است.

مزایای فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا چیست؟

همانطور که گفتیم شما در گلخانه ای که گیاهان مختلف در آن تحت کشت می باشند بدون وجود فیلتر کربن لحظه ای نمی توانید نفس بکشید. چرا که بوهای آزاردهنده در این محیط وجود دارد و ذرات گرد و غبار و آلودگی وارد ریه شما می شود. گاهی اوقات حتی ماسک های چند لایه نیز جوابگوی این حجم از بوهای آزار دهنده و ذرات غبار نیستند. بنابراین باید یک راه حل اساسی و درست برای ان موضوع در پیش گرفت. قضیه زمانی بغرنج می شود که نه تنها در محیط گلخانه بلکه بیرون از محیط گلخانه نیز با این بوهای آزاردهنده مواجه خواهید شد چرا که این بوها به راحتی جذب لباس های شما خواهند شد.

استفاده از فیلتر کربن هوا همان راه هوشمندانه ای است که موجب تصفیه هوای گلخانه شما خواهد شد. بنابراین دیگر از بوهای آزاردهنده و ذرات غبار خبری نخواهد بود چرا که همگی در فیلتر کربن و توسط ذرات کربن فعال به دام خواهند افتاد.

آفات و قارچ های گیاهی به دنبال مکانی گرم و مرطوب برای رشد می گردند و چه جایی بهتر از هوای تصفیه نشده گلخانه که آکنده از ذرات پاتوژن می باشد و آلودگی هایی همچون ذرات غبار در آن موج می زند. وجود فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا تمامی این آفات و قارچ های گیاهی را ریشه کن خواهد کرد چرا که این فیلتر کربن هوا بستر رشد آن ها را در هم می شکند و در واقع محیط مناسب برای رشد آفات از بین می رود.

نتیجه گیری

شناخت برندهای مختلف برای خرید فیلتر کربن آن هم توسط افرادی که قصد دارند به تازگی یک گلخانه راه اندازی کنند می تواند کمی دشوار و چالش برانگیز باشد. از این رو مجموعه تهران گرولایت با فراهم آوردن انواع فیلتر های کربن مارک بلک اوپس استرالیا این چالش را از پیش پای شما برداشته است چرا که این برند یکی از بهترین و قوی ترین برندهای بازار می باشد. مجموعه تهران گرولایت تمام سعی خود را نموده تا محصولاتی با کیفیت و با قیمت مقرون به صرفه در اختیار شما عزیزان قرار دهد. چنانچه برای خرید فیلتر کربن هوای گلخانه ای بلک اوپس استرالیا نیاز به مشاوره دارید می توانید با شماره تماس های قرار داده شده در وبسایت تهران گرولایت تماس حاصل نمایید.