آیا تا به حال با معضل جمع شدن حشرات موذی دور گلدان دست و پنجه نرم کرده اید؟ حقیقتا معضل ناخوشایندی است؛ اینکه تعدادی حشرات موذی دائما حول و حوش گلدان های شما بچرخند و فضای اتاق یا گلخانه را آلوده کنند. اما مشکل اصلی از کجاست؟ چرا حشرات موذی باید دور گلدان ها جمع شوند؟ یکی از دلایل این موضوع خیس بودن همیشگی خاک گلدان ها و عدم تهویه مناسب خاک گلدان است. مسلما حشرات در محیط های مرطوب و گرم رشد بیشتری دارند. اما با وجود گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت هیچ گونه آثاری از این حشرات موذی نخواهید دید. چرا که تهویه این گلدان ها بسیار تا بسیار عالی می باشد و اجازه ی پیدایش بستری مناسب برای آفات را فراهم نمی کنند.

داشتن ریشه های سالم با گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت

کم بودن فضای کافی در گلدان می تواند باعث پیچ و تاب بیش از حد ریشه های گیاه و خرد شدن آن ها شود. ریشه ها زمانی که به مرز گلدان میرسند با دیواره ای سخت برخورد می کنند و دوباره به سمت داخل گلدان باز می گردند. این روند به قدری تکرار می شود که در نهایت توده ای عظیم از ریشه های پیچ در پیچ شکل می گیرد که بخش زیادی از آن خشک یا خرد می شود. در نهایت مواد مغذی و آب کافی به ریشه ها نمی رسد. اما گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت با فراهم آوردن فضای کافی و بدنه ی انعطاف پذیر و دارای تهویه، این امکان را به ریشه ها می دهد تا مسیر خود را پیدا کنند و در سطح گلدان حرکت کنند. ریشه ها به هیچ عنوان پیچ و تاب نخواهند خورد و خرد نخواهند شد.بنابراین داشتن ریشه های سالم با گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت محقق خواهد شد.

گسترش شبکه ریشه ها در گلدان پارچه ای

این موضوع امری ثابت شده است که هرچه ریشه ها در گلدان انشعابات بیشتری داشته باشند میزان جذب آب و مواد معدنی توسط آن ها بیشتر خواهد بود. بنابراین در گلدان پارچه ای باید توقع عملکرد بهتری را از گیاه داشت. این یکی از مزیت های مهم گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت است که با ابعاد مناسب خود می تواند شبکه ای عظیم از ریشه های منشعب تولید کند.

گلدان پارچه ای لباسی راحت و شیک برای گیاه

همانقدر که پوشیدن یک دست کت و شلوار تیره رنگ و ضخیم در گرمای تابستان آزار دهنده است، به همان میزان قرار دادن گیاه در یک گلدان پلاستیکی یا سرامیکی می تواند برای ریشه ها آسیب رسان و اذیت کننده باشد. عدم رسیدن اکسیژن به ریشه های گیاه می تواند آن ها را در مدت زمان کوتاهی دچار پوسیدگی و خفگی کند. گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت از جنس نمد با کیفیت و خوش دوخت تهیه شده است و دارای ظاهری زیبا و شیک می باشد. شما می توانید انواع رنگ های نارنجی، فیروزه ای ، سبز، قهوه ای و مشکی را برای گلدان خود برگزینید. بنابراین نه تنها گلدانی شیک برای گیاه خود تهیه می کنید بلکه به زیباسازی فضا نیز کمک خواهید کرد.

جنس مقاوم گلدان های پارچه ای تهران گرولایت

گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت زمانی که از خاک پر شود و گیاه درون آن قرار گیرد مطمئنا به وزن قابل توجهی خواهد رسید. اما به هیچ عنوان نگران نباشید چرا که تولید کنندگان این گلدان با تعبیه دو عدد دسته ی مقاوم و خوش دوخت در بدنه ی گلدان و دوخت با کیفیت گلدان پارچه ای، آن را به نحو احسن مقاوم سازی کرده اند. شما می توانید گلدان پارچه ای را به راحتی توسط دسته های پارچه ای بلند و جابجا کنید. بنابراین خطر سقوط گلدان پارچه ای از دست های شما به صفر خواهد رسید. همچنین اگر به احتمال یک درصد گلدان از دست شما سقوط کرد هیچ اتفاقی برای گلدان و گلخانه ی شما رخ نمی دهد چرا که این گلدان ها دارای بافتی نرم و منعطف هستند.

گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت با دارا بودن ابعاد مناسب 40*40*40 سانتیمتر می تواند انتخابی عالی برای کاشت چند گیاه در کنار هم و قرار دادن آن در محیط منزل یا محیط کار شما باشد. همچنین اگر قصد دارید در گلخانه تان از این گلدان استفاده کنید می توانید گیاهانی با ریشه های قوی و ساقه های تنومند را درون آن بکارید. برای خرید گلدان پارچه ای 50 لیتری تهران گرولایت می توانید از طریق فروشگاه آنلاین مجموعه تهران گرولایت اقدام کنید.