پروژکتور Mars Hydro

ترتیب نمایش:

پروژکتور Mars Hydro

پروژکتور مارس هایدرو (Mars Hydro)

پروژکتورهای مارس هایدرو از جمله پروژکتورهای رشد گیاه موجود در بازار ایران است که توسط شرکت مارس هایدرو در کشور چین تولید می شود. شرکت مارس هایدرو فعالیت خود را با تولید و فروش لامپ های رشد گیاه در سال 2012 آغاز کرد و هم اکنون تولیدات این شرکت در دنیا مشتریان زیادی دارد و یکی از پرفروش ترین شرکتهای تولید پنل رشد گیاه در دنیا است.


در ساختار پروژکتورهای مارس هایدرو از لامپ های رشد گیاه فول اسپکتروم استفاده شده است تا نوری مشابه نور طبیعی خورشید برای رشد و پرورش گیاهان در تمام مراحل چرخه رشد گیاه تامین شود. در این بین ، یک سری از تولیدات این شرکت با اضافه کردن لاین هایی از لامپ های UV یا IR سعی در تامین نیازهای متفاوت مشتریان خود کرده است.


پروژکتور های مارس هایدرو (Mars Hydro) در چهار سری به طور کلی تولید می شوند که این شرکت برای نامگذاری و تفکیک امکانات هر سری از محصولات از علائم اختصاری استفاده کرده است.

پروژکتور مارس هایدرو (Mars Hydro) سری SP شامل :

 • پنل SP 150
 • پنلSP 250
 • پنل SP 2000
 • پنل SP 3000

پروژکتور مارس هایدرو (Mars Hydro) سری TS :

 • پنل TS 600
 • پنل TS 1000
 • پنل TSL 2000
 • پنل TSW 2000
 • پنل TS 3000

پروژکتور مارس هایدرو (Mars Hydro) سری FC:

 • پنل FC 6500
 • پنل FC 3000

پروژکتور مارس هایدرو (Mars Hydro) سری FC-E:

 • پنل FC-E 4800
 • پنل FC-E 6500
 • پنل FC-E 3000

لازم به ذکر است که هیچ یک از اعداد ذکر شده بعد از حروف اختصاری ، به توان مصرفی پروژکتورهای رشد گیاه مارس هایدرو مربوط نمی شود و تنها جنبه تجاری دارد.
در حال حاضر مجموعه تهران گرولایت با بررسی انواع محصولات تولیدی شرکت مارس هایدرو اقدام به انتخاب و گرداوری بهترین پروژکتور از هر سری از محصولات تولیدی شرکت مارس هایدرو کرده است که به اختصار هر کدام از پروژکتورهای رشد گیاه موجود در سایت تهران تی جی ال را بررسی می کنیم.

پروژکتور رشد گیاه Mars Hydro مدل SP3000 :

محصولات سری SP شرکت مارس هایدرو مناسب استفاده در گلخانه های بزرگ و یا اتاق های کشت بزرگ هستند. پنل های سری SP با طراحی ویژه به صورت خطی تولید شده اند.
پروژکتور رشد گیاه مارس هایدرو مدل SP3000 یکی از بهترین و پرفروش ترین پنل های این شرکت در سری SP است. تراشه ها با چیدمان متراکم در پروژکتور رشد گیاه مارس هایدرو مدل SP3000 باعث شده است تا علاوه بر بهره وری بالا ، از گرمای تولید شده توسط لامپ ها در محیط نیز کاسته  شود. در پروژکتور مدل SP3000 شرکت مارس هایدرو از لامپ های UV و IR استفاده شده است.


پروژکتور رشد گیاه Mars Hydro مدل TS1000 :

محصولات سری TS شرکت مارس هایدرو جزء ارزان ترین پنل های رشد گیاه تولید این شرکت می باشد. تمام مشخصات محصولات این گروه شبیه یکدیگر است بجز توان مصرفی و میزان پوشش دهی نور آنها که با یکدیگر متفاوت است. فرم پروژکتور TSW تقریبا مربعی است و برای مدل TSL به شکل مستطیل می باشد.
پروژکتور رشد گیاه Mars Hydro مدل TS1000 با طراحی بدنه ای از جنس آلومینیوم انتقال گرما را بدون وجود هیت سینک انجام میدهد. لامپ های ال ای دی به کار رفته در این محصول فول اسپکروم می باشد و برای تمام مراحل حیات گیاه مناسب می باشد. این پنل به شکل مربعی می باشد و برای استفاده در چادرهای کشت گیاه مناسب است.


پروژکتور رشد گیاه Mars Hydro مدل FC3000 :

این سری از محصولات شرکت مارس هایدرو(FE) از بهترین و باکیفیت ترین تولیدات این شرکت است. لامپ های به کار رفته در آن از نوع اس ام دی است که نسبت به ال ای دی گرمای کمتری تولید می کنند. و طراحی و جانمایی لامپ ها به گونه ای است که به دلیل فاصله مناسب بین آنها از لحاظ پوشش نوری منطقه وسیعتری را پوشش می دهد.

پروژکتور رشد گیاه Mars Hydro مدل FC3000 بهترین گزینه برای پرورش دهندگان حرفه ای و گیاهانی است که نیاز به نور بیشتر دارند یا اصطلاحا آفتاب دوست ( مانند کاکتوس ها) هستند. پروژکتور رشد گیاه مارس هایدرو مدل FC3000 دارای مصرف انرژی پایین بوده و از لحاظ گرما و بازدهی از بهترین راندمان انرژی برخوردار است.برای بررسی دقیق تر مشخصات هر کدام از محصولات ذکر شده می توانید به سایت تهران تی جی ال قسمت پروژکتور Mars Hydro مراجعه کنید و متناسب با نیاز خود پنل مورد نظر خود را با قیمت منصفانه تهیه کنید.

دسته‌بندی