مشخصات پکیج های کامل کاشت تا برداشت گیاه


مجموعه ی تهران گرولایت با ارائه پکیج های کاشت تا برداشت ، با آگاهی از زمانبر و تخصصی بودن فرایند تجهیز اتاق رشد گیاه ، با شناخت کامل فازهای رشد گیاه ، اقدام به تجهیز چادرهای رشد گیاه در اندازه های مختلف با بهترین تجهیزات کرده است. سایت تهران تی جی ال (Tehrantgl.ir) به عنوان بزرگترین مرکز فروش تجهیزات راه اندازی گلخانه و اتاق رشد گیاه ، با ارائه ی پکیج های کامل و تخصصی کاشت تا برداشت این امکان را فراهم آورده است تا با توجه به تعداد گلدان مورد نیاز (از ۴ تا ۳۰ گلدان ) بتوانید مناسب ترین پکیج را متناسب با فضایی که برای استقرار گروباکس خود در نظر گرفته اید ، انتخاب کنید.

آنالیز تجهیزات پکیج های کامل کاشت تا برداشت مجموعه ی تهران گرولایت :


چادر رشد گیاه ( گروباکس ) : گروباکس ها یا چادرهای رشد گیاه پکیج های داشت تا برداشت مجموعه تهران گرولایت از پارچه رفلکتور شمعی بسیار با کیفیت وارداتی ساخته شده است که ضد باکتری و قارچ  می باشد. و پوشش نایلونی بسیار نازک به کار رفته در آن مانع از ریزش رفلکتورها شده است . این اتاق های رشد گیاه علاوه بر انعکاس نور تابیده شده به دیواره ها و کف به سمت گیاه، کاملا عایق دما و رطوبت می باشند و از ایجاد نوسان دمایی و خروج رطوبت از داخل اتاق رشد جلوگیری میکنند.

سبک و قابل حمل بودن از مهمترین ویژگی های این اتاق های رشد گیاه است که آن را در بین پرورش دهندگان گیاه محبوب کرده است. ارتفاع تمام اتاق های رشد در این پکیج ها 2 متر در نظر گرفته شده که ارتفاع استانداردی ست زیرا نصب سایر تجهیزات از جمله لامپ های رشد گیاه را در فاصله مناسب از گیاه میسر کرده است. اسکلت یا ستون خرپایی و تمام اتصالات این گروباکس ها از فلز آلیاژ شده ، ضد زنگ و بسیار مقاوم ساخته شده است که تحمل وزن تمام تجهیزات نصب شده در چادر رشد گیاه را داشته باشد. ابعاد هر کدام از گروباکس ها با توجه به تعداد گلدان ها متفاوت می باشد.پنل های LED فول اسپکتروم : نور مورد نیاز گیاهان توسط پنل های فول اسپکتروم خطی که جایگزین مناسب نورخورشید هستند با توان های متفاوت و مناسب با هر اتاق رشد گیاه تامین می شود. مهمترین جزء در ساخت این پنل های ال ای دی چیپ های به کار رفته در ساختمان آنها ست که از برند بسیار معتبر آمریکایی بریجیلوکس استفاده شده است که کیفیت بالای این چیپ ها طول عمر پنل را افزایش میدهد.فن یا هواکش و پنکه : برای سیستم تهویه این اتاقک های رشد گیاه از فن یا هواکش مناسب با سایز اتاق رشد گیاه استفاده شده است که از بهترین برند ایرانی ( شرکت دمنده ) انتخاب شده است. و در پکیج های بزرگتر از پنکه برای کمک به تهویه مطبوع ، گروباکس ها استفاده شده است. همچنین برای تنظیم ساعت خاموش و روشن شدن فن ها یا سایر تجهیزات تایمر آنالوگ در پکیج های کامل کاشت تا برداشت مجموعه تهران گرولایت در نظر گرفته شده است.گلدان پارچه ای : اگر به مقاله ی مزیت های استفاده از گلدان پارچه ای مراجعه کنید درخواهید یافت که این گلدان های پارچه ای علاوه بر مزیت هایی چون حمل و انبار کردن راحت و تحمل ضربه پذیری زیاد، باعث افزایش تبادل هوا در بستر خاک و همچنین دفع رطوبت اضافی خاک و در نتیجه توسعه و گسترش سیستم ریشه در گیاه خواهند شد. در هر پکیج با توجه به حجم و گنجایش آن 4 تا 30 گلدان 25 لیتری در نظر گرفته شده است.تجهیزات کنترل دما و رطوبت ، PH سنج خاک و آب و سختی سنج: برای سنجش میزان PH خاک و آب از پی اچ سنج های مخصوص هر کدام و برای کنترل میزان دما و رطوبت از دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال و برای تعیین میزان سختی آب از TDS متر در این پکیج های کامل کاشت تا برداشت استفاده شده است.دستگاه رطوبت ساز : برای تامین و بالانس رطوبت اتاق رشد و کمک به رشد بهتر گیاه از دستگاه رطوبت ساز التراسونیک با حجم های مختلف استفاده شده است. این رطوبت سازها بدون صدا بوده و کیفیت مه تولید شده توسط آنها مانع از رسوب قطرات آب بر روی برگ گیاهان و تجهیزات اتاق رشد خواهد شد.سایر تجهیزات : فیلتر کربن ، تایمر دیجیتال ، کنترلر اتاق رشد گیاه ، خاک مناسب برای گلدان ها ، کود سه دوره ای ، بیلچه ، دستکش باغبانی ، سم پاش ، قیچی باغبانی و عینک UV و سایر تجهیزات لازم ، متناسب با ابعاد اتاق رشد گیاه در هر پکیج کامل کاشت تا برداشت سایت تهران تی جی ال ( Tehrantgl.ir) در نظر گرفته شده است.تهران گرولایت علاوه بر پکیج هایی که با کمک تجربیات و تخصص کارشناسان مجموعه تهیه و ارائه کرده است، یک پکیج اختصاصی برای اولین بار در ایران برای کاشت گرانترین فلفل دنیا (آجی کارپیتا ) نیز طراحی کرده است . که علاقه مندان به کاشت این فلفل می توانند برای خرید و سفارش این پکیج به سایت تهران تی جی ال (Tehrantgl.ir) مراجعه کنند.انواع پکیج های کاشت تا برداشت سایت تهران تی جی ال :
برای بررسی بیشتر و مشاهده جزئیات هر پکیج می توانید به سایت تهران تی جی ال قسمت پکیج کامل کاشت تا برداشت مراجعه کنید.