خرید لامپ مخصوص گرولایت


مجموعه تهران گرولایت با بهره گیری از دانش متخصصین و کارشناسان کشاورزی مجموعه ، اقدام به تولید انواع والواشرهای رشد گیاه و همچنین پنل های اختصاصی سفارش مشتریان کرده است. که با مراجعه به سایت تهران تی جی ال میتوانید انواع لامپ های تخصصی رشد گیاه را با توان واقعی مشاهده کنید.


چگونه اقدام به خرید یک لامپ گرولایت مناسب کنیم؟


چنانچه گیاهان شما از یک دسته نیستند و نیاز به طیف های مختلف نور خورشید برای پرورش آنها دارید بهترین راه خرید لامپ های رشد گیاه LED ساخته شده با لامپ های ال ای دی فول اسپکتروم می باشد. لامپ های رشد گیاه ال ای دی فول اسپکتروم که معمولا به صورت والواشرهای خطی ارائه می شوند ، طیف کامل نور طبیعی خورشید را شبیه سازی می کنند. این لامپ های LED مخصوص رشد گیاه هم به سبب فضای کمی که اشغال می کنند و هم میزان پایین مصرف انرژی و همچنین نوردهی زیاد ، مورد توجه پرورش دهندگان حرفه ای قرار گرفته اند.


لامپ های رشد گیاه SMD نوعی دیگر از لامپ های مخصوص رشد گیاه هستند که محبوبیت زیادی کسب کردند. این لامپ ها طیف متنوعی از رنگها چون آبی و قرمز و همچنین ماوراء بنفش را ارائه می دهند. لامپ های اس ام دی رشد گیاه نیز سایز کوچک اما بازدهی بالایی دارند و نسبت به لامپ های ال ای دی گرمای کمتری تولید می کنند. مصرف کم انرژی و طول عمر بالا از جمله ویژگی هایی است که در هنگام تصمیم به خرید لامپ گرولایت باید مد نظر قرار دهید.


آیا هر لامپ ال ای دی و یا اس ام دی با رنگ آبی و قرمز ویا بنقش یک لامپ گرولایت واقعی است؟


قطعا پاسخ این سوال خیر است. چرا؟ چون مقدار نور تاثیر گذار بر روی پروسه ی رشد گیاه نیاز به سنجش دقیق توسط متخصیص و تولید کنندگان این عرصه با دستگاههای پیشرفته سنجش PAR ( پار نوری ) دارد. بنابراین برای خرید لامپ گرولایت مناسب گیاهان و محیط خود می توانید با کارشناسان یا متخصصان در این زمینه مشورت کنید. مجموعه تهران گرولایت با سالها تجربه در زمینه تولید انواع لامپ های رشد گیاه و با بهره گیری از دانش متخصصان خود می تواند به شما در خرید موفق لامپ رشد گیاه مناسب کمک کند.


کیفیت قطعات به کار رفته در ساخت لامپ گرولایت از دیگر معیارهای قابل توجه در خرید لامپ گرولایت یا لامپ رشد گیاه مناسب است.


چیپ ال ای دی و یا چیپ اس ام دی یکی از قطعات مهم یک لامپ رشد گیاه است. که کیفیت بالای آن ضامن کیفیت بیشتر نور تولیدی آن است. یکی از برندهای مطرح و بسیار باکیفیت در این زمینه چیپ بریجیلوکس آمریکایی است.  


انتخاب پاور مناسب به همراه ترانس با شدت جریان مناسب آن از جمله فاکتورهایی ست که باید در زمان انتخاب و خرید لامپ گرولایت به آن توجه کنید.


فن قدرتمند و هیتسینک آلومینیومی یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب لامپ رشد گباه مناسب است. کیفیت این دو قطعه جهت انتقال گرمای لامپ های رشد گیاه باعث افزایش طول عمر چیپ های ال ای دی و اس ام دی می شوند.

سایت تهران گرولایت به عنوان بزرگترین سایت اینترنتی فروش تجهیزات گلخانه و اتاق رشد گیاه ، از بهترین و باکیفیت ترین قطعات در ساخت لامپ های گرولایت و پنل های اختصاصی رشد گیاه استفاده میکند و تمام محصولات خود را با یک سال گارانتی جهت ضمانت کیفیت به فروش می رساند.