فروش گلدان پارچه ای 25 لیتری

امروزه در بسیاری از کشورهای پیشرفته در حوزه کشاورزی ، کشت در بستر خاک گلخانه مردود و کشت داخل گلدان های پارچه ای جایگزین آن شده است ، زیرا استفاده از گلدان های پارچه ای علاوه بر کمک به حفظ سلامت ریشه و جلوگیری از آسیب دیدن ریشه ، باعث متمرکز شدن ریشه و سهولت و صرفه‌جویی در کود دهی خواهد شد .

ویژگی های گلدان پارچه ای 25 لیتری


صرفه جویی در میزان آب و کود مصرفی اتاق رشد گیاه

زمانی که گیاهان کشت شده در اتاق رشد گیاه داخل فضای محدود شده گلدان پارچه ای قرار میگیرند ، رشد و توسعه ریشه در چهارچوب فضای گلدان انجام می شود و بنابراین کود دهی و آبیاری در همین ناحیه محدود و در میزان آب و کود مصرفی صرفه‌جویی چشم گیری خواهد شد.


اکسیژن رسانی و گردش هوای مطلوب در خاک

کاشت گیاهان در گلدان 25 لیتری پارچه ای ، باعث می شود تا گردش هوای بسیار مناسبی در خاک گلدان اتفاق بیفتد و ریشه ها به صورت کاملا یکنواخت در تمامی قسمت های خاک گلدان توسعه پیدا کنند که نتیجه این فرایند ، دسترسی بیشتر ریشه به مواد غذایی و عناصر مصرفی گیاه و کمک به رشد رویشی و گلدهی و ثمردهی گیاه خواهد بود.


قابلیت حمل و جابجایی اسان گلدان در اتاق رشد

گلدان های 25 لیتری پارچه ای دارای ساختار بسیار انعطاف پذیر و دسته های مستحکم می باشد و به سبب وزن بسیار پایین گلدان ،زمانی که از خاک پرشوند نیز وزن کمتری نسبت به سایر گلدان های سفالی، سرامیکی و پلاستیکی خواهند داشت و به طبع حمل و نقل و جابجایی اسان تری در اتاق رشد گیاه خواهند داشت.

آنتی باکتریال بودن و آنتی UV بودن گلدان پارچه ای ۲۵ لیتری

یکی از نکاتی که در مورد گلدان های مورد استفاده در اتاق رشد باید توجه شود آنتی یو وی بودن آن است، از آنجایی که لامپ های نور مصنوعی مورد استفاده در اتاق رشد گیاه تولید کننده اشعه UV نیز می باشد ، نمیتوان از گلدان های معمولی برای کاشت گیاهان در اتاق رشد استفاده کرد ، که یکی از دلایل به کارگیری گلدان ۲۵ لیتری در اتاق رشد گیاه ، آنتی UV بودن آن می باشد همچنین گلدانی که در اتاق رشد گیاه استفاده می شود باید کاملا استریل و فاقد باکتری ، قارچ و عوامل بیماری زای گیاهی باشد که از دیگر ویژگی های گلدان های پارچه ای نمدی استریل بودن و آنتی باکتریال بودن آن است و این دو ویژگی باعث شده که گلدان های پارچه ای نمدی ۲۵ لیتری مناسب ترین گلدان های مورد استفاده برای کشت گیاهان در اتاق رشد گیاه باشد.

قابلیت شست و شو و ضدعفونی و استفاده مجدد

دیگر ویژگی مهم گلدان پارچه ای ۲۵ لیتری قابلیت شست و شو این گلدان ها می باشد ، یعنی بلافاصله پس از اتمام دوران کشت گیاه در اتاق رشد ، میتوان خاک این گلدان ها را تخلیه کرد و به وسیله ماشین لباسشویی به راحتی آن را مورد شست و شو قرار داد ، همچنین این گلدان های پارچه ای مقاوم در برابر مواد شوینده و ضدعفونی کننده می باشند ، بنابراین میتوان بدون نگرانی این گلدان ها را ضدعفونی کرد و پس از خشک شدن تا کرده و انبار کرد و در زمان شروع کشت مجدد اتاق رشد گیاه ، مجدداً از آن ها استفاده کرد.

این گلدان ها دارای وزن ناچیز و فضای اشغال شده بسیار کم می باشند ، بنابراین مانند سایر گلدان ها در ذخیره و انبار سازی این گلدان ها با مشکل مواجه نخواهید شد و در فضای بسیار کم ، میتوان تعداد زیادی از این گلدان های پارچه ای را انبار سازی و نگهداری کرد.


مجموعه تهران تی جی ال (tehrantgl.ir) مفتخر است به عنوان ، سایت تخصصی فروش تجهیزات کشت گلخانه و اتاق رشد و مرکز فروش عمده و تکی گلدان پارچه ای نمدی بسیار باکیفیت در تهران ، گلدان های پارچه ای ۲۵ لیتری را در دو مدل ساده و پنجره دار ، در پنج رنگ زیبا و متنوع (مشکی ،قهوه ای ، آبی فیروزه ای ، سبز ، نارنجی) به شما عزیزان عرضه کند.
شما میتوانید بسته به تعداد مورد نیاز و ظرفیت اتاق رشد گیاه خود، با مراجعه به قسمت /گلدان پارچه ای /سایت تهران تی جی ال، گلدان های پارچه ای ۲۵ لیتری مورد نیاز خود را ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.