فیلتر کربن گلخانه 80 سانتی بلک اوپس استرالیا


با خرید فیلتر کربن گلخانه Black Ops ممکن است در نگاه اول به نظر برسد که هزینه ای بالای پرداخت می کنید، در حالی که پس از خرید متوجه خواهید شد چه سرمایه گذاری مناسبی انجام داده اید.عدم وجود فیلتر کربن در هوای بسته گلخانه و دیگر محیط های کشت، باعث تجمع پاتوژن ها می شود. آلاینده های محیطی باعث تجمع انواع میکروب ها در محیط خواهند شد.


فیلتر کربن گلخانه 80 سانتیمتری Black Ops استرالیا با مقدار جذب یونی معادل 2400 و ضخامت لایه کربن 1.5 اینچی، یکی از گزینه های مناسب برای دستگاه تصفیه شما خواهد بود. به طبع، هر چقدر محیط کار و کشت شما بزرگتر باشد به فیلتر بزرگتری برای تصفیه هوای محیط خود احتیاج خواهید داشت. این فیلتر کربن می تواند تا دمای 700 درجه سانتی گراد را تحمل کند و در دمای محیطی بین -30 تا 100 درجه سانتی گراد قابل استفاده خواهد بود. کربن به کار رفته در لایه 1.5 اینچی آن بر پایه ذغال سنگ است. خرید فیلتر کربن در تهران گرولایت تنها با چندی کلیک آسان امکان پذیر است.


چرا فیلتر کربن Black Ops را خریداری کنیم؟


شرکت استرالیایی Black Ops به طور حرفه ای در ساخت فیلتر کربن فعالیت می کند. این شرکت یکی از تولید کنندگانی است که محصولات خود را برا سراسر جهان صادر می کند. تهران گرولایت یکی از وارد کنندگان این سری فیلتر های کربن است. با خرید فیلتر کربن Black Ops ممکن است در نگاه اول به نظر برسد که هزینه ای بالای پرداخت می کنید، در حالی که پس از خرید متوجه خواهید شد چه سرمایه گذاری مناسبی انجام داده اید.


عدم وجود فیلتر کربن در هوای بسته گلخانه و دیگر محیط های کشت، باعث تجمع پاتوژن ها می شود. آلاینده های محیطی باعث تجمع انواع میکروب ها در محیط خواهند شد. همچنین محیط راکد و دم گرفته به رشد انواع آفات کمک می کند. این مسئله ضرر بزرگی به حساب می آید. به خصوص افرادی که با سرمایه گذاری در این مسیر قصد دارند به فروش محصولات خود بپردازند. پنکه های معمولی و خانگی نمی توانند به طور کامل محیط را تصفیه کنند و جریان هوای وارد شده به اتاقک کشت محلی برای خروج ندارد. در نتیجه، خرید فیلتر کربن یکی از مسائل ضروری برای داشتن محیطی سالم برای رشد گیاهان است.


شرکت Black Ops با غربال مناسب کربن های فعال توسط ماشین های خودکار، سعی دارد تا خالص ترین کربن های فعال موجود را در فیلترهای خود به کار برد. کربن های فعال پس از قرار گیری به صورت فشرده بر روی یکدیگر درون سیلندری با بدنه گالوانیزه قرار میگیرند. بر روی لایه ی کربن موجود، یک شبکه مش قرار می گیرد تا از عبور گرد و خاک های بزرگ تر جلوگیری کند.


مزیت های خرید فیلتر کربنBlack Ops


همان طور که گفتیم، فیلتر کربن باعث می شود تا محیطی سالم تر برای پروش گیاهان خود داشته باشید. امّا بسیاری از افراد از بوی نامطبوعی که ممکن است تولید شود ناراضی هستند و به دنبال راهی برای رهایی از آن می گردند. با خرید فیلتر کربن می توانید تا 95% بوی تولید شده در گلخانه یا اتاقک کشت را کاهش دهید. مواد آلاینده و بوی نامطبوع پس از عبور از سیستم تهویه با کربن فعال موجود در فیلتر کربن واکنش شیمیایی می دهد و جذب کربن خواهد شد. پس از آن هوای تصفیه شده عاری از گرد و خاک ، آلودگی و البته بدون بو وارد گلخانه و اتاقک کشت می شود.


با گشتی در وب سایت تهران گرولایت می توانید انواع فیلترهای کربن موجود را مشاهده کنید. خرید فیلتر کربن از تهران گرولایت به راحتی امکان پذیر است. همچنین اگر سوالی در زمینه خرید محصولات دارید می توانید با مشاوران ما در تهران گرولایت به اشتراک بگذارید.