فروش فیلتر کربن گلخانه 70 سانتی بلک اوپس استرالیا


شرکت Black Ops یکی از تولیدکنندگان استرالیایی انواع فیلتر کربن است. تهران گرولایت وارد کننده فیلتر های کربن این برند استرالیایی بوده که انواع آن را می توانید در وب سایت تهران گرولایت مشاهده کنید. شاید انتخاب فیلتر کربن مناسب به دلیل تنوع آنها برای برخی افراد دشوار باشد. مشاوران مجموعه ما همواره آماده پاسخگویی و راهنمایی شما در زمینه انتخاب محصولات مناسب برای گیاهان شما هستند.


منتها اجازه دهید در مورد خرید فیلتر کربن 70 سانتیمتری Black Ops در اینجا توضیحاتی دهیم. شاید با دانستن ویژگی های آن تصمیم گیری برای خرید برای شما آسان تر شود.
همان طور که گفتیم، فیلتر کربن 70 سانتیمتری پیش روی، ساخت کشور استرالیا است. مقدار جذب یون آن 2100 و ضخامت لایه کربنش به 1.5 اینچ می رسد. کربن های به کار رفته در این لایه به خوبی توسط ماشین آلات شرکت Black Ops غربال شده اند تا از خلوص بالاتری برخوردار باشند.


فیلتر کربن گلخانه 70 سانتی متری Black Ops می تواند تا دمای 700 درجه سانتی گراد را به خوبی تحمل کند. بدنه آن از ورق های گالوانیزه شده تهیه گردیده. دمای محیط کار شما می تواند چیزی در بین -30 تا 100 درجه سانتی گراد باشد و فیلتر کربن Black Ops در این محدوده دمایی به خوبی عمل خواهد کرد.


کربن فعال می تواند از مواد مختلفی ساخته شود. از پوسته نارگیل گرفته تا قیر و ... مواردی از این دست. در این فیلتر، کربن فعال به کار رفته بر پایه ذغال سنگ است. خلوص آن به دلیل غربالگری مناسب افزایش یافته تا بتواند بیشترین میزان آلودگی و بو را به خود جذب نماید.


قدرت کربن باعث شده در صنایع مختلف برای تصفیه استفاده شود. فیلترهای کربنی برای آب، هوا و حتی در محصولات آرایشی و بهداشتی و مواد مراقبت از پوست مانند شویندهای صورت نیز به کار برده می شوند. توانایی کربن در جذب ناخالصی ها باعث شده تا در تمامی محیط ها مفید واقع شود. رایح ترین شکل کربن مورد استفاده در فیلتر کربن آنتراسیت و کربن فعال است. کربن آنتراسیت قوی تر و هزینه بالا تری دارد. این دسته از کربن ها می توانند حتی بخارات سمی را نیز جذب کنند. با این وجود طیف کربن فعال در جنبه تجاری یا خانگی بسیار گسترده است.  


همان طور که اشاره کردیم؛ کربن فعال می تواند به راحتی آلاینده های محیط را جذب کند. خرید فیلتر کربن برای اتاقک کشت یا گلخانه باعث می شود تا از شکل گیری پاتوژون ها که عامل اصلی انواع بیماری در گیاهان هستند جلو گیری شود. انتخاب و خرید فیلتر کربن گلخانه 70 سانتیمتری Black Ops به محدوده و ابعادی که قصد استفاده از آن را دارید بستگی دارد. ولی به طور کل می تواند محیطی سالم برای گیاهان شما تامین کند. در صورت راکد بودن هوا، انواع بیماری ها، آفات ها و پوسیدگی در محصولات شما شکل خواهد گرفت و ضرر جبران ناپذیری را به همراه دارد.


با خرید فیلتر کربن 70 سانتی متری Black Ops علاوه بر آنکه سلامت گیاهان و خود را تضمین می کنید، بوی نامطبوع را نیز از بین خواهید برد. فیلتر کربن پیش رو می تواند تا 95% بوی موجود در گلخانه یا اتاقک کشت را از بین ببرد و کاهش دهد.


برای خرید فیلتر کربن مناسب و انتخاب بهترین نوع برای گلخانه خود همواره می توانید با مشاوران ما در تهران گرولایت در تماس باشید. آرزوی ما برای علاقمندان به گل و گیاه آن است که بتوانند گیاهان خود را در محیطی سالم پرورش دهند.