فروش فیلتر کربن گلخانه 30 سانتی بلک اوپس استرالیا


فیلتر کربن گلخانه 30 سانتی متری Black Ops دارای ذرات کربن فعال بر پایه ذغال سنگ است.به طبع با خرید فیلتر کربن Black Ops به راحتی از شر بوی های ناخواسته در محیط کاری خود راحت خواهید شد. این نوع فیلتر برای تمامی محیط های کاشت از جمله گلخانه، اتاقک کشت و چادر کشت مناسب خواهد بود. این فیلتر به راحتی می تواند تا 95% بوی های تولید شده در محیط های بسته را کاهش و از بین ببرد.


فیلتر کربن 30 سانتی متری Black Ops برای افرادی است که به سالم نگاه داشتن محیط کاشت خود اهمیت می دهند. این فیلتر کربن استرالیایی یکی از تجهیزات مهم برای گلخانه شما خواهد بود. به راحتی در انواع سیستم های تهویه قرار می گیرد و کمک می کند تا بوی نامطبوع از بین برده شود.


خرید فیلتر کربن از هر زمان دیگر با تهران گرولایت آسان تر گردیده است. تنها با چند کلیک می توانید آنچه برای گلخانه یا محیط کاشت خود لازم دارید با بهترین کیفیت تهیه کنید. امّا تنوع محصولات بالا است و انتخاب ممکن است برای افراد دشوار شود. در اینجا قصد داریم تا شما را با ویژگی های فیلتر کربن 30 سانتی متری Black Ops آشنا کنیم.


این محصول ساخت کشور استرالیا است. شرکت Black Ops به طور مشخص بر ساخت فیلتر کربن هایی در ابعاد و ویژگی های متفاوت کار می کند. انواع مختلفی از همین دست فیلترها در وب سایت تهران گرولایت موجود است که می توانید با کمی جستجو ویژگی های دیگر محصولات را نیز ملاحظه کنید.


فیلتر کربن گلخانه 30 سانتی متری Black Ops مقدار جذب یونی معادل 1200 دارد و ضخامت لایه کربن آن 1.5 اینچ است. این لایه کربن به خوبی توسط ماشین غربال می شود تا خالص ترین کربن ها در این لایه قرار گیرد. وجود این لایه باعث می شود تا هنگام عبور هوا، مواد آلاینده با کربن موجود در فیلتر واکنش شیمیایی دهند و به این ترتیب جذب کربن خواهند شد. هوای جاری در فیلتر هنگام خروج پاک و عاری از هر گونه آلودگی و بوی نامطبوع خواهد بود. خرید فیلتر کربن تضمین می کند تا محیطی تمیز و سالم برای گیاهان خود فراهم کنید. لازم است اشاره کنیم فیلتر کربن 30 سانتی متری Black Ops دارای ذرات کربن فعال بر پایه ذغال سنگ است.


به طبع با خرید فیلتر کربن Black Ops به راحتی از شر بوی های ناخواسته در محیط کاری خود راحت خواهید شد. این نوع فیلتر برای تمامی محیط های کاشت از جمله گلخانه، اتاقک کشت و چادر کشت مناسب خواهد بود. این فیلتر به راحتی می تواند تا 95% بوی های تولید شده در محیط های بسته را کاهش و از بین ببرد. برای آنکه سلامت گیاهان و پرسنل خود را تضمین کنید ما این فیلتر کربن های تهران گرولایت را به شما پیشنهاد می کنیم.
این فیلتر کربن می تواند تا حداکثر دمای 700 درجه را تحمل کند. همچنین محیط کار می تواند دمایی بین -30 تا 100 درجه سانتی گراد داشته باشد. بدنه آن از آلیاژی خوب تهیه گردیده. بر روی لایه کربن این فیلتر یک لایه شبکه مش وجود دارد تا لایه کربن را به خوبی حفظ کرده و در جای خود نگاه دارد.


ممکن است در زمینه ابعاد این دست فیلترهای کربن و یا انتخاب گزینه مناسب سوالاتی داشته باشید. می توانید در زمینه خرید فیلتر کربن با مشاوران مجموعه تهران گرولایت در تماس باشید. تهران گرولایت یکی از بزرگترین مجموعه های تولید کننده و تهیه کننده تجهیزات رشد گیاه است. می توانید تمامی وسایل مورد نیاز برای شروع یک کشت موفق را از تهران گرولایت تهیه نمایید.