فیلتر کربن گلخانه 70 سانتی جاکوبی سوئد


تا به حال در مورد کربن فعال شنیده اید؟ احتمالا می دانید که کربن فعال در صنایع بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. کربن فعال به عنوان ماده ای برای ضد عفونی محیط شناخته می شود. پس با خرید فیلتر کربن 70 سانتیمتری جاکوب سوئد محیط کاشت خود را از هر گونه آلودگی پاک کنید.


فیلتر کربن گلخانه  70 سانتی متری جاکوب از مدل های ترکیبی است. به این معنا که همراه با یک سیستم تصفیه هوا مورد استفاده قرار می گیرد. احتمالا شما اکنون سیستم تهویه را تهیه کرده اید و به دنبال فیلتری مناسب هستید. اگر هم هنوز سیستم تصفیه کارآمدی تهیه نکرده اید یا قصد تغییر مدل قدیمی خود را دارید، می توانید با مشاوران تهران گرولایت در این زمینه صحبت کنید.


امّا اجازه دهید، فیلتر کربن 70 سانتیمتری جاکوب سوئد را به شما معرفی کنیم. این محصول ساخت کشور سوئد مقدار جذب یونی معادل 1450 را دارد و ضخامت لایه کربن آن معادل 1.5 اینچ است. حداکثر دمای قابل تحمل آن به 400 درجه سانتی گراد می رسد. دمای محیط شما چه میزان است؟ آیا از دمای سنج های محیطی برای بررسی دمای اتاقک کشت یا گلخانه خود استفاده می کنید؟ امّا نگران چیزی نباشید، فیلتر کربن 70 سانتیمتری جاکوب در دمایی بین 20- تا 65 درجه سانتی گراد می تواند به خوبی عمل کند.


در مورد کربن فعال نیز برایتان گفتیم. شرکت جاکوب سوئد کربن های فعال خود را از مواد مختلفی تهیه می کند. این شرکت بزرگ یکی از فعالان در زمینه تولید کربن فعال است و سال ها در این زمینه فعالیت می کند. علاوه بر محصولات مرتبط کشاورزی می توان محصولات شرکت جاکوب را در صنایع دیگر از جمله مصارف بهداشتی و آرایشی مشاهده کرد. کربن فعال یکی از ضد عفونی کنندگان محیط شناخته می شود. به راحتی می تواند آلودگی و بوی زننده محیط را به خود جذب کند. حتی در ماسک های بهداشتی به کار برده می  شود تا آلودگی نتواند به بینی و دهان فرد وارد شود.


امّا قدرت جذب فیتلر کربن جاکوب 70 سانتی متری در گلخانه و اتاقک کشت چقدر است؟ این محصول قدرت جذب یونی معادل 1450 دارد. هوایی که داخل سیلندر این محصول می شود پس از خروج عاری از آلاینده و هر گونه ماده بیماری زا خواهد بود. همچنین تا 95% از بوی محیط را به خوبی کاهش می دهد. قطعا نگرانی اکثر افرادی که در خانه به فکر پرورش گیاه می افتند؛ بوی است که در محیط پخش خواهد شد. نصب یک سیستم تهویه مناسب همراه با خرید فیلتر کربن مناسب برای آن کمک می کند تا این نگرانی را کنار بگذارید.


لایه کربن به کار رفته در آن ضخامتی معادل 1.5 اینچ دارد. این لایه کربن فعال بر پایه ذغال سنگ ساخته شده است. اگر دقت کنید یک صفحه ی مشبک فلزی در اطراف سیلندر قرار گرفته تا مانع از عبور آلاینده های بزرگتر به محیط شود. تمامی گرد و خاک و پاتوژن هایی که عامل بیماری هستند از فیلتر کربنی این محصول عبور می کنند و هوایی تمیز و بی بو خواهید داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نصب یا خرید آن می توانید با مشاوران ما در تماس باشید. تهران گرولایت از اولین تهیه و تولید کنندگان بزرگ در خاورمیانه است که به طور حرفه ای  در زمینه محصولات رشد گیاه فعالیت می کند. گروه پشتیبانی ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود.