خرید فیلتر کربن گلخانه 50 سانتی جاکوب سوئد


خرید فیلتر کربن گلخانه برای سیستم تهویه گلخانه ها، یکی از ضروری ترین وسایل است. تهران گرولایت با ارائه انواع فیلترهای کربن این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید به آنچه برای گلخانه یا محیط کاشت بسته خود نیاز دارید دست پیدا کنید. در اینجا قصد داریم تا فیلتر کربن 50 سانتیمتری جاکوب سوئد را به شما معرفی کنیم.
این فیلتر کربن ساخت کشور سوئد است. شرکت جاکوب (Jacob) از سال 1916 در زمینه تولید انواع محصولات کربن فعال فعالیت می کند. خرید فیلتر کربن جاکوب تضمین می کند که محیط کاشت شما عاری از هر گونه آلاینده و بوی نامطبوع باشد.


فیلتر کربن گلخانه 50 سانتیمتری جاکوب سوئد که ملاحظه می کنید، از جمله فیلتر کربن های ترکیبی است. به این معنا که به صورت ترکیبی با نوعی ماشین آلات برقی به کار برده می شود. یک فن یا پمپ به آنها متصل می شود که باعث گردش هوا در محیط می گردد. به طور کلی، آنها تصفیه کامل فضا را پس از نصب ارائه می دهند. از این رو، نسبت به دیگر فیلتر های کربن، این نوع از محبوبیت بالاتری برخوردارند. به خصوص در چادرها یا اتاقک های کشت بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین نصب و نگهداری از آنها نیز آسان است.


خرید فیلتر کربن مزیت های زیادی دارد که به آن اشاره خواهیم کرد. امّا در ابتدا به ویژگی های فیلتر کربن 50 سانتیمتری جاکوب سوئد می پردازیم.
فیلتر کربن 50 سانتی متری جاکوب مقدار جذب یونی معادل 950 داشته و لایه کربن آن 1و5 اینچ است. می تواند تا دمایی معادل 400 درجه سانتی گراد را تحمل کرده و در دمای محیطی بین 20- تا 65 درجه سانتی گراد به خوبی فعالیت کند.


همان طور که اشاره کردیم، شرکت جاکوب سوئد سال ها است در زمینه کربن فعال فعالیت می کند. انواع محصولات این شرکت در صنایع بهداشتی ، کشاورزی و ... به کار برده می شود. شرکت جاکوب کربن فعال را از مواد مختلفی تهیه می کند. در فیلتر کربن 50 سانتی متری پیش روی، کربن فعال به کار رفته در لایه 1.5 اینچی آن بر پایه ذغال سنگ است.


با خرید فیلتر کربن تا 95% می توانید بوی نامطبوع محیط کار خود را کاهش دهید. امّا این تنها مزیت فیلتر های کربن نیست. استفاده از فیلترهای کربن برای از بین بردن عوامل بیماری زا، آلودگی و ناخالصی ها موجود در هوا ضروری است. خرید فیلتر کربن باعث می شود تا محصولات شما در مقابل آفات و بیماری های گیاهان حفظ شود. فیلتر کربن کیفیت هوا را بالا می برد و آن را برای محصولات مناسب می کند. بنابراین، هر گونه احتمال خراب شدن محصولات به دلیل هر گونه عامل مضر را کاهش می دهد. محصول شما شانس کمتری برای ابتلا به آفات و یا پوسیدگی پیدا خواهد کرد. به این ترتیب با خرید فیلتر کربن گیاهانی با کیفیت تر خواهید داشت.


کربن فعال در صنایع مختلف برای پاک سازی محیط مورد استفاده قرار میگیرد. در صنایع کشاورزی هم برای از بین بردن آلاینده های هوا و بوی نامطبوع و هم در منابع آبی به کار برده می شود. به این ترتیب گیاهان از هر گونه بیماری دور خواهند ماند. تهران گرولایت از اولین مجموعه های تولید کننده و تهیه کننده تجهیزات رشد گیاه است. اگر در زمینه انتخاب و خرید فیلتر کربن سوالی دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.