فیلتر کربن گلخانه 40 سانتی متری Black Ops


فیلتر کربن گلخانه 40 سانتی متری Black Ops دارای ویژگی های مخصوص به خود است. این فیلتر کربن با مقدار جذب یون 1500 و ضخامت لایه کربن 1.5 اینچ می توند دمایی معادل 700 درجه سانتی گراد را تحمل کند. همچنین در محیط هایی که دمایی بین -30 تا 100 درجه سانتی گراد داشته باشند، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهد. لایه کربن به کار رفته در این فیلتر، بر پایه ذغال سنگ تهیه می شود.


دفع بوی نا مطبوع گلخانه تنها با کمک پنکه های خانگی امکان پذیر نیست. علاوه بر آن، گرد و خاک موجود در گلخانه ممکن است به دلیل شدت بالای پنکه های معمولی که برای محل کار یا خانه استفاده می شود، در هوا موج زند. این مسئله هم سلامت گیاهان را به خطر می اندازد و هم سلامت افرادی که در محیط کاشت گیاهان کار می کنند.


راه حل صحیح تصفیه هوای داخل گلخانه یا اتاقک های کشت، به کمک یک سیستم تصفیه مناسب و خرید فیلتر کربن امکان پذیر است. مزیت های فیلتر کربن 40 سانتیمتری Black Ops  آشکار است. این فیلتر کربن ساخت کشور استرالیا، با اکثر سیستم های تصفیه هوای درون گلخانه ها هماهنگ بوده و به راحتی در آن قرار می گیرد. با وسیله این فیلتر کربن به راحتی می توانید هوایی سالم و عاری از هر گونه بود را در گلخانه خود داشته باشید. خرید فیلتر کربن Black Ops کمک می کند تا هم پرسنل و هم گیاهان هوایی پاک تنفس کنند. این فیلتر می تواند مواد آلرژی زا، آلودگی ها، گرد و خاک و بوی نامطبوع درون گلخانه را به خود جذب کند.


ویژگی های فیلتر کربن گلخانه 40 سانتیمتری بلک اوپس استرالیا


فیلتر کربن گلخانه 40 سانتی متری Black Ops دارای ویژگی های مخصوص به خود است. این فیلتر کربن با مقدار جذب یون 1500 و ضخامت لایه کربن 1.5 اینچ می توند دمایی معادل 700 درجه سانتی گراد را تحمل کند. همچنین در محیط هایی که دمایی بین -30 تا 100 درجه سانتی گراد داشته باشند، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهد. لایه کربن به کار رفته در این فیلتر، بر پایه ذغال سنگ تهیه می شود.


به طبع، هر چقدر میزان کربن فعال به کار رفته از خلوص بیشتری بر خوردار باشد، کارآیی بهتری از خود نشان می دهد. برند Black Ops به وسیله ماشین های پیشرفته، به غربال گری زغال و کربن فعال تهیه شده از آن می پردازد. سپس، آنچه از خلوص بالاتری برخوردار باشد، به عنوان یک لایه متخلخل درون سیلندر فیلتر قرار می گیرد. همچنین، اطراف سیلند با شبکه های مش پوشیده می شود تا گرد و خاک و ذرات بزرگ تر نتوانند دوباره به محیط باز گردند. ذرات کوچک تر و بوی های موجود در محیط با کربن فعال واکنش شیمیایی می دهند و جذب کربن خواهند شد. به این ترتیب، هوای خارج شده از فیلتر عاری از آلاینده ها خواهد بود.


مسئله ی بو برای افرادی که در خانه خود اتاقک کشت یا گلخانه ای دارند بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. چرا که می خواهند محل کاشت آنها عاری از هر گونه بوی نا مطبوع باشد. بعلاوه، گرفتگی هوای درون محیط های بسته کشته، باعث ایجاد پاتوژن هایی میشود که اغلب بیماری های گیاهان از آن نشات می گیرد. بیماری های موجود در گیاهان هزینه های زیادی در برخواهد داشت. بعلاوه، بیماری موجود در آنها می تواند محیط را آلوده کرده و به دیگر موجودات اطرافش نیز آسیب برساند. برای پیشگیری از چنین مسئله ای و ضرر مالی آن، بهتر است از قبل با خرید فیلتر کربن از آن جلوگیری کنید. خرید فیلتر کربن گلخانه 40 سانتیمتری Black Ops یکی از گزینه های پیش روی شما برای انتخاب خواهد بود. همچنین، اگر مطمئن نیستید کدام یک از فیلتر های کربن موجود در سایت برای سیستم تهویه شما مناسب خواهند بود، همیشه می توانید با مشاوران تهران گرولایت در تماس باشید.


تهران گرولایت از اولین مجموعه های تولید کننده و تهیه کننده تجهیزات رشد گیاه در کشور است و همواره سعی دارد تا بهترین محصولات را در اختیار علاقمندان گل و گیاه قرار دهد.