فیلتر کربن گلخانه 40 سانتیمتری جاکوب سوئد


آیا به دنبال راهی برای از بین بردن بوی گلخانه یا اتاق کشت خود هستید؟ ما خرید فیلتر کربن 40 سانتی متر جاکوب سوئد را به شما پیشنهاد می کنیم. اجازه دهید تا تهران گرولایت از مزیت های فیلتر کربن بیشتر برای شما بگوید تا بر تصمیم خود برای خرید آن مصمم شوید.


در همین ابتدا باید بگوییم با خرید فیلتر کربن 40 سانتی متری شما تا 95% بوی درون اتاقک کشت خود را از بین خواهید برد. امّا فیلتر کربن چگونه این کار را انجام میدهد؟ آیا تنها بو گیر است یا خواص دیگری نیز دارد؟
دغدغه اکثر افرادی که گلخانه یا اتاقک کشت دارند؛ مسئله بوی آن است. منتها، خرید فیلتر کربن با مزیت های بسیاری همراه است و جذب بو تنها یکی از این ویژگی هاست
.


فیلتر کربن گلخانه 40 سانتی جاکوبی سوئد پیش رو مقدار جذب یون 950 دارد و ضخامت لایه کربن آن معادل 1.5 اینچ است. تا دمای 400 درجه سانتی گراد را به خوبی تحمل می کند و دمای محیط کار شما می تواند بین -20 تا 65 درجه سانتی گراد باشد. در این محصول از کربن فعال بر پایه ذغال سنگ استفاده شده است.


برند جاکوب سوئد یکی از برندهای سوئد است که به تولید انواع فیلتر های کربن می پردازد. درست است که در ابتدای خرید فیلتر کربن 40 سانتی متری  جاکوب سوئد هزینه آن بالا به نظر می رسد، امّا دوام، کیفیت و مقاوم آن ارزش هزینه اولیه را ثابت می کند.


فیلتر کربن های جاکوبی سوئد باعث می شود تا محیط کار شما برای پرسنل و گیاهان پاک، عاری از آلودگی و تا حد ممکن بی بو باشد. اگر می خواهید هوایی سالم برای گیاهان خود تامین کنید، خرید فیلتر کربن ضروی خواهد بود.


سیستم فیلتر کردن بسیار آسان صورت می گیرد. هوای آلوده وارد سیستم تهویه می شود. از میان فیلتر کربن عبور خواهد کرد. دقت کنید؛ در این مرحله بین مواد آلی و آلاینده ها با کربن یک فرایند شیمیای ایجاد می شود. به طور کل فیلتر کربن در صنایع مختلفی استفاده می شود و تنها مختص به هوا نیست. ترکیبات آلی موجود در هوا یا آب با کربن فعال واکنش شیمیایی می دهند که منجر به چسبیدن این مواد به ذرات کربن متخلخل خواهد شد. سپس، هوای تصفیه شما از فیلتر کربن خارج می شود.


کربن فعال در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. از صنایع پزشکی؛ آرایشی و بهداشتی گرفته تا استفاده در کشاورزی و دام داری. در محیط های دامی نیز از فیلتر کربن به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده محیط استفاده می نمایند. اگر شما صاحب یک اتاقک کشت یا گلخانه هستید خرید فیلتر کربن جزء تجهیزاتی است که باید به آن توجه کنید. ابعاد سیستم تهویه خود را در نظر داشته باشید و بهترین فیلترها را از تهران گرولایت خریداری کنید. اگر در زمینه ابعاد فیلتر خود یا درباره انتخاب فیلتر کربن مناسب دستگاه تصفیه هوا خود سوالی دارید، می توانید با پشتیبان های تهران گرولایت در میان بگذارید.


ویژگی فیلتر کربن گلخانه 40 سانتی متری جاکوب سوئد


  • مناسب برای انواع محیط های کشت از جمله گلخانه
  • دارای ذرات کربن فعال بر پایه ذغال سنگ
  • قابلیت جذب ریزترین گرده ها، انواع آلودگی های و بوی نامطبوع
  • ایجاد محیطی پاک و سالم برای رشد گیاهان و تامین سلامت پرسنل


به طبع هر چقدر فیلتر از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، بهتر می تواند محیط را از الودگی ها پاک نماید. در عین حال باعث می شود تا طول عمر و دوام بیشتری داشته باشد. در نتیجه، برای خرید فیلتر کربن مناسب و بادوام با تهران گرولایت همراه شوید.


طراحی فیلتر کربن گلخانه ای 40 سانت جاکوب به گونه انجام شده تا با اکثر هواکش و تصفیه کننده های هوا هماهنگ شود. اگر در زمینه ابعاد فیلتر و مقایسه آن با دستگاه تصفیه خود سوالی دارید، با ما در میان بگذارید.


هنگام کشت انواع گیاه و در تمامی مراحل بهتر است محیط شما پاک و عاری از هر گونه آلودگی باشد. هوای آلوده محل مناسبی برای عنوان میکروب ها و آفت ها را فراهم می کند. در نتیجه با خرید فیلتر کربن محیطی عاری از آلودگی برای رشد گیاهان زیبای خود فراهم کنید. با وجود این فیلتر هوا به خوبی تصفیه می شود و مواد پاتوژن که عامل بیماری زایی در گیاه است از میان خواهد رفت. این فیلتر حتی می تواند ذرات بزرگتر گرد و غبار را نیز جذب نماید. به این ترتیب برگ های گیاهان از گرد و خاک پاک می شوند و می توانند بهتر نور لازم خود را دریافت کنند.


تهران گرولایت همواره آماده است تا در زمینه خرید فیلتر کربن گلخانه 40 سانتی جاکوب سوئد شما را راهنمایی کند. این مجموعه از اولین تهیه و تولید کنندگان تجهیزات پرورش گیاه در کشور است. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت تهران گرولایت مورد بررسی فنی و کیفی قرار گرفته اند تا بهترین ها در اختیار شما قرار گیرد. خرید انواع فیلتر کربن جاکوب سوئد در تهران گرولایت امکان پذیر است.