فروش انواع کود ادونس

همانطور که میدانید اگر تمام مواد مغذی مورد نیاز هر کدام از چرخه های رشد گیاه را به صورت کود آبیاری و یا محلول مه پاشی به بستر کشت اضافه کنیم عواملی چون سطح پی اچ خاک و یا ساختار مواد مغذی فرموله شده در کود مورد نظر ممکن است مانع جذب نه تنها سریع بلکه کامل عناصر توسط ریشه گیاه شوند ، بنابراین تنظیم سطح PH خاک همیشه باید در دستور کار پرورش دهندگان و تولیدکنندگان قرار گیرد.

اما شرکت ادونس با تکیه بر دانش متخصصین و محققین شرکت ادونس و همچنین استفاده از جدیدترین فناوری های تولید کود ، اقدام به ساخت کودهایی با فناوری پی اچ پرفکت (PH Perfect) کرده است که با اضافه شدن به بستر کشت به طور مداوم در تلاش برای تنظیم سطح PH خاک یا بستر کشت خواهند بود. و در نتیجه میزان جذب و ذخیره مواد مغذی افزایش خواهد یافت که این امر در محصول نهایی متراکم تر و سنگین تر نمود پیدا خواهد کرد.


محصولات کمپانی ادونس Advanced Nutrients به گونه ای طراحی و فرموله شده اند که در صورت استفاده از دو محصول ممنوعیت اختلاط نداشته باشند و همچنین برخی از این محصولات مکمل یکدیگر و در راستای کمک به نهایت پتانسل رشد گیاه می باشند.

مروری بر دسته بندی محصولات توسط شرکت Advanced Nutrients خواهیم داشت.

کود های Bud Aid شامل : کود ریوایو (Revive)  به همراه کود سنسی کال – مگ اکسترا (Sensi Cal-Mag Xtra ) که با عنوان بیمه اتاق رشد گیاه توسط شرکت ادونس معرفی می شوند.


کودهای Bigger Buds شامل : آور درایو (Overdrive)  ، بیگ باد (Big Bud) و بیگ ایگنیتور (Big Ignitor) که در مرحله ی حساس و بحرانی شکوفه دهی به کمک پرورش دهندگان می آید.


کودهای Bud Taste شامل : فلولس فینیش (Flawless Finish) و باد کندی (Bud Candy) می باشند که تقویت کننده و تشدید کننده طعم میوه و عطر گلها و جوانه ها هستند.

کودهای Crop Substrate Superpak شامل : یک مکمل صد درصد ارگانیک به نام انسنت اِرتس ارگانیک (Ancient Earth Organic ) و کود سنسیزیم ( Sensizym ) می باشد که هدفش توسعه و بازیافت منطقه ریشه گیاه و افزایش میکروب های مفید ناحیه ریشه است.

کودهای Bud Potency & Stalk Strangthener شامل : کود نیروانا (Nirvana ) و کود راینو اسکین (Rino Skin ) جهت تقویت ساختار  ساقه، برگ و شکوفه های گیاه و تکثیر سلولی در دوره رشد رویشی استفاده می شود.

کودهای Root Mass Expanders شامل :
کود ترانتولا (Tarantula) ، پیرانا (Piranha)، وودو جوس (Voodoo Juice ) است که منطقه ریشه را به ارتشی از میکروارگانیسم های متنوع و مفید تبدیل می کند.

کودهای pH Perfect Base Nutrients شامل :
کود سه دوره اصلی گوریلا ادونس( pH Perfect Grow, Micro, Bloom )، کودهای کانیشر ( pH Perfect Connoisseur)، و کودهای سنسی (pH Perfect Sensi) می باشند که به طور خودکار ph خاک را به مدت یک هفته متعادل نگه می‌دارند. و هر کدام در دوره ای ز رشد گیاه با خواص متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند.
گروهی از محصولات تولید شده توسط کمپانی امریکایی ادونس ارگانیک بوده و دسته ای دیگر از ترکیب مواد آلی و شیمیایی ساخته شده است. شما با مراجعه به سایت تهران تی جی ال می توانید از قسمت کود و خاک/ کود Advanced جزئیات و آنالیز محتوای هر کدام از محصولات و دستورالعمل استفاده از آنها را مشاهده کنید.